A Magyar Tudományos Akadémia Műszaki Tudományok Osztálya kihelyezett ülése Egyetemünkön

A Magyar Tudományos Akadémia Műszaki Tudományok Osztálya kihelyezett ülését tartotta a győri Széchenyi István Egyetemen. A látogatás során Dr. Földesi Péter, az egyetem rektora köszöntötte a vendégeket, majd Szauter Ferenc a Járműipari Kutatóközpont (JKK) irodavezetője ismertette röviden a szervezet kutatási-fejlesztési tevékenységét. A küldöttség ezután a laboratóriumokban tett látogatást. JKK villamos motorfejlesztő próbapadját Kuslits Márton kutatómérnök, az Anyagtudományi és Technológiai Tanszék kompetenciáit Dr. Hargitai Hajnalka tanszékvezető helyettes, valamint az Belső Égésű Motorok Tanszék laboratóriumait Dr. Hanula Barna dékán mutatta be. A Mobilis Interaktív Kiállítási Központban a vendégek tiszteletére tartott állófogadás után az Audi Hungaria Motor Kft. gyárlátogatásával zárult a program.

Tantárgyi információk

Válassza ki a beiratkozás félévét!
Válassza ki a nyelvet!
Válassza ki a szakot!
Válassza ki a szakirányt!
Válassza ki a tantervet!