A SZEnergy csapat sikere a Shell Eco-marathonon

Az idei Shell Eco-marathon Europe versenyt a 4. helyen zárta a SZenergy Csapat, mindössze 8 km/kWh-val lemaradva a dobogóról. Eredményük 191 km/kWh, ami majdnem hatvannal több a tavalyinál. Köszönjük az eddigi támogatást és a szurkolást!

További képek a versenyről megtekinthetők a csapat Facebook oldalán:

A Széchenyi István Egyetem SZEnergy Team Alternatív Közlekedést Fejlesztő Hallgatói Közhasznú Egyesület szervezésében, munkájának irányításában végzett értékes tevékenységük, a Shell Eco-marathon Europe üzemanyag takarékossági versenyein elért kiemelkedő eredmények elismeréseként, a járműipari szakmai közélet eseményeinek színesítéséért, Magyarország, Győr és az Egyetem hírnevének gyarapításáért Borkai Zsolt polgármester Győr Megyei Jogú Város Ezüst Emlékérmét adományozta Pup Dánielnek és Szauter Ferencnek, a csapat alapító vezetőinek. Az elismerést az Egyetemen tartott ünnepi eseményen adta át Borkai Zsolt polgármester.

Forrás:Winkler Csaba

Tantárgyi információk

Válassza ki a beiratkozás félévét!
Válassza ki a nyelvet!
Válassza ki a szakot!
Válassza ki a szakirányt!
Válassza ki a tantervet!