Jedlikes hallgatók látogatása a Közúti és Vasúti Járművek Tanszéken

Jedlikes osztálylátogatás a Közúti és Vasúti Járművek tanszéken

Nem lehet elég korán kezdeni az információ gyűjtését pályaválasztáshoz. A 11.C-s CAD/CAM osztály a Jedlik Szakgimnáziumból 2018.03.01-én látogatott el egyetemünkre. Megismerkedtek a jövő évben érettségiző diákok a tanszék és JKK laboratóriumaival. Dr. Lakatos István köszöntése után Szakállas Gábor tanársegéd tájékoztatta a vendégeket a Járműipari Kutatatóközpontban folyó feladatokról, munkáról. Ezután két volt jedlikes hallgató (Pusztai Zoltán, Gombosi Máté) mutatta meg az új kollégiumi épület földszintjén található Szenergy laboratóriumot és versenyautókat. A látogatás az egyetemi könyvtár bejárásával ért véget. Sietve indultak is vissza iskolájukba ezután, többen országos tanulmányi versenyre készültek a délután során.

Reméljük két-három év múlva többen hallgatóként jönnek már hozzánk vissza! Végezetül néhány fotó itt a jedlikes diákok látogatásáról.

Tantárgyi információk

Válassza ki a beiratkozás félévét!
Válassza ki a nyelvet!
Válassza ki a szakot!
Válassza ki a szakirányt!
Válassza ki a tantervet!